loco Tuchola

mój świat

Temat: www.tuning.bydgoszcz.prv.pl/
" />Oto, co mi odpisali.

Tuning Club Pomorze to kolejne dziecko grupy IMBIS. Pierwszy pomysł stworzenia klubu narodził się podczas tworzenia magazynu motoryzacyjnego "Elka" (wydawca Imbis Poligrafia) - wyniku nawiązkach kontaktów powstał wtedy Tuning Club Bydgoszcz. Magazyn "Elka" nie znalazł jednak swojego miejsca na rynku, zaś Tuning Club Bydgoszcz rósł w siłę.

Twórcą i designerem Tuning Club Pomorze jest firma e-Websmajster (grupa IMBIS). Większość członków zespołu tworzących strony to miłośnicy tuningu, dlatego witrynę TCP tworzymy zupełnie bez jakiegokolwiek zarobku, ale za to z dużą pasją oraz zaangażowaniem.

Aktualnie (przy współpracy z firmą Loco z Bydgoszczy) przenosimy większość naszych witryn na nowy serwer. Również Tuning Club Pomorze od czerwca zmieni swój adres, gdyż aktualnie gościnnie korzystamy z jednego z serwerów administrowanych przez e-Websmajster. Prace nad Tuning Club Pomorze planujemy zakończyć na początku lipca 2003. Dopiero wtedy będziemy mogli pomyśleć o czym więcej.

Jeżeli chodzi o zloty, chętnych jest dużo jednak organizacja zlotu to niemałe wyzwanie (również finansowe), dlatego jak na razie gościliśmy tylko na spotkaniach organizowanych przez innych np. na Tuning Party w Toruniu. Narodziło się jednak wiele ciekawych pomysłów jak np. organizacja zlotu wraz z targami motoryzacyjnymi pod halą Łuczniczki. Dość aktywne, szczególnie latem, są również Bory Tucholskie, gdzie planujemy zjechać się i zaprezentować w ramach Dni Borów Tucholskich w Tucholi... w tej dziedzinie szczególnie liczymy na współpracę z KPTK.
Źródło: beta.tuningforum.pl/viewtopic.php?t=30043